Spacious 2 Double Bed And 2 Baths

  • 90 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από την Marble Arch και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό London Kensal Green, ο οποίος είναι σε απόσταση 100 μέτρων. Αυτό το διαμέρισμα 90 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Το κατάλυμα επίσης προσφέρει θέα στον κήπο. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Στο διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεσή σας.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Kensal Green και σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από τη Συλλογή Wallace. Το Παλάτι του Κένσινγκτον απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 2 Double Bed And 2 Baths Λονδίνο
1B, Zone 2 Westbourne Park , Sleeps 4
Τιμή μόνο για κινητά

1B, Zone 2 Westbourne Park , Sleeps 4

7.9
Καλό 31 σχόλια
599 μ από το κατάλυμα
USD 161 USD 145
ανά νύχτα
Spacious Studio With Separate The Kitchen 4A
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious Studio With Separate The Kitchen 4A

8.3
Πολύ καλό 11 σχόλια
604 μ από το κατάλυμα
USD 130 USD 117
ανά νύχτα
Luxury London Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury London Apartment

1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 305 USD 275
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kilburn High Road Railway Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσία θυρωρού

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths περιλαμβάνουν Ζωολογικός κήπος του Λονδίνου, Ρίτζεντς Παρκ καθώς και Αίθουσες Πολεμικού Συμβουλίου Τσόρτσιλ.
    • Στο το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths περιλαμβάνουν Nando's Kensal Rise και The Whippet Inn Bar & Bistro και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 90 μ².
    • Το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του το διαμέρισμα Spacious 2 Double Bed And 2 Baths βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kilburn High Road Railway Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 2 Double Bed And 2 Baths Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο